Royal FloraHolland beleid vals en… | Royal FloraHolland skip_content_text

Scannen CC-labels

Wij controleren CC-TAG6 labels van CC-containers door deze te scannen op echtheid.

Royal FloraHolland ondersteunt de juiste werking van de CC-pool met de onderstaande maatregelen. Naast het scannen van de CC TAG6 labels controleren we ook de aanwezigheid van het ijzeren ‘plaatje’, de kwaliteit van het onderstel en de aanwezigheid van vier palen (van de juiste lengte).

Fysieke controle bij inkomende stromen

Wij controleren bij inname op onze CC-depots alle CC-containers op de aanwezigheid en geldigheid van CC TAG6 labels. Dit doen wij door deze labels te scannen. Als een CC-container een niet-scanbaar label heeft dan vervangen wij dit label als het een gevolg is van een ophangfout of als het gaat om een beperkt aantal niet-scanbare labels. Wij registreren de vervangen labels in het registratiesysteem onder vermelding van het betreffende aanvoerbriefnummer. Bij een te groot aantal niet-scanbare labels kunnen wij besluiten de hele partij (of een gedeelte van de partij) CC-containers niet te accepteren en de CC-containers aan de gebruiker te retourneren. Vervolgens verwijderen wij dan de niet-scanbare CC TAG6 labels van de geweigerde CC-containers en nemen deze in beslag.

Opsturen niet-scanbare labels

Alle vervangen en in beslag genomen niet-scanbare CC TAG6 labels sturen wij voor onderzoek op naar Container Centralen in Hoofddorp. Container Centralen neemt rechtsmaatregelen tegen de overtreders als zij dit nodig vinden.

Overzichten CC-containers en niet-scanbare labels

De registratie van de niet-scanbare labels vind je op drie plaatsen:
Het saldo niet-scanbare labels vertegenwoordigt geen feitelijk aantal CC-containers (dus geen tegoed bijvoorbeeld), maar geeft alleen weer het aantal labels dat vervangen is. Het informeert de gebruiker en Royal FloraHolland over het aantal niet-scanbare labels dat is aangeboden. Deze registratie heeft dus geen invloed op je CC-saldo.